Cukrář / Cukrářka

Kariéra Cukrář / Cukrářka

CUKRÁŘ / CUKRÁŘKA

Náplň práce, kompetence a odpovědnost

Fascinuje tě svět sladkého pokušení? Miluješ ten pocit, když se ostatní rozplývají nejen nad slastnou chutí tvých výtvorů, ale i nad celkovým estetickým provedením? Jsi přesvědčen, že gastronomie se musí dělat srdcem, protože jen tak host dokáže zažít něco mimořádného, co přesahuje jeho obvyklou rutinu?

Máš pocit, že zatím píšeme přesně o tobě? Potom budeme rádi, pokud budeš pokračovat dál ve čtení.

Hledáme nový přírůstek do našeho úspěšného konceptu sítě bister Mondieu, který má, stejně jako my, ve své DNA vášeň pro zdravou výživu, vysoký standard kvality a potřebu dopřát luxus každému z hostů.

Nabízený plat

od 23.000 Kč

Jak si představujeme naši spolupráci?

  • můžeš se realizovat u toho, co tě baví nejvíc – u pečení a zdobení, převážně cheescake a raw koláčů (výroba je ve větším množství)
  • budeš odpovídat za objednávání a evidenci surovin/zboží potřebného na výrobu koláčů i evidenci výroby

Co ti za to nabízíme my?

  • stabilní zázemí v rozrůstající se společnosti, která patří mezi lídry na slovenském trhu v oblasti gastronomie
  • možnost kariérního postupu
  • získání nových znalostí v oblasti gastronomie
  • možnost práce v atraktívní pobočce v Centru Chodov

Informace o výběrovém řízení

Pokud víš, že chceš pro nás pracovat, tak nám pošli své CV na e-mail

Jak zjistíš, že jsi Mondieu pozitivní člověk s potenciálem stát se našim kolegou/kolegyní?

  • tvoje práce ti není jen prací, je to tvůj životní styl
  • s pečením a zdobením už máš zkušenosti
  • máš rád společnost lidí (ať už to jsou tvoji kolegové, nebo hosté) a rád s nimi i navazuješ kontakt
  • jen málokterá situace tě dokáže vyvést z míry a dokážeš si zachovat i pod stresem chladnou hlavu

Od prosince 2017 je otevřená největší pobočka mondieu – v praze ve WESTHFIELD CHODOV.
Před spuštěním provozovny jsme v dobré náladě oslovovali naše budoucí kolegy.
Skvělý a šikovní lidé mají nejedny dveře u nás otevřené… 😉