VIZE

Společná káva
s přáteli JE NEJLEPŠÍ SOCIÁLNÍ SÍŤ

Mise

Jen když věci děláte s vášní a láskou,
může vznikat smyslný požitek z jídel a nápojů.
ALL YOU EAT IS LOVE

Vize

Posláním Mondieu je přinášet radost
ze života a dělat svět lepším.
Vytvářet oázy se zážitkovou gastronomií, kde si lidé užívají svůj čas s chutí a plnými doušky.
Mondieu chce být součástí životního stylu našich zákazníků a jejich srdeční záležitostí.

Jak naplňujeme vizi?

ŽIVOT CHUTÍ

Naším cílem je vytvářet jedinečné kombinace zážitků, které potěší všechny smysly, aby každý měl v průběhu kterékoli návštěvy Mondieu pocit, že každý okamžik plyne svým vlastním tempem a má své nezaměnitelné aroma, barvu či chuť. Podstatou toho mohou být jen jedinečná jídla a nápoje.

ATMOSFÉRA

Atmosféru v podnicích tvoří správný „koktejl“ přitažlivého interiéru, dobře naladěný profesionální personál, a v neposlední řadě i srdce Mondieu – zákazníci, kteří jsou „magnifique“. Dbáme na to, aby každé bistro mělo skvělou, osobitou atmosféru. Při každé návštěvě Mondieu by měli zákazníci najít přesně ten balzám na duši, po kterém touží.

V HARMONII S PŘÍRODOU

Ekologie je nedílnou součástí filozofie Mondieu. Optimalizujeme náročnost při přípravě jídel a nápojů, čímž eliminujeme odpad. Používáme snadno rozložitelné produkty a materiály s následným nezbytným tříděním. V současné době, kdy má velký vliv na naši planetu velká konzumace masa, jsme se rozhodli vytvořit gastrokoncept VEGET, který nabízí množství velmi chutných vegetariánských jídel na špičkové úrovni.

INOVACE

Neustálými inovacemi vylepšujeme a zefektivňujeme systém chodu bister, v němž je výsledkem spokojený zákazník. Od produktových, technických, personálních či komunikačních vylepšení až po image. Menu také průběžně inovujeme, zajišťujeme pro zákazníky neustálou příjemnou změnu, střídání chutí, inspirativní vlivy z jiných, světových kuchyní a samozřejmě sezonnost.