Vize

Vize

Vizí Mondieu je vytvořit místo, kde čas plyne jinak. Věříme, že k vytvoření kvalitního jídla, čokolády nebo kávy je potřeba čas. Právě posezení u kávy s přáteli v Mondieu vytváří prostředí, kde si vychutnáte nový druh kvality a začnete vnímat, že čas plyne jinak.

Život plný chutí

Chceme sobě i svým blízkým dopřát to nejlepší, abychom se mohli posouvat, rozvíjet a užívat si co nejdéle, aniž bychom přišli o požitek z jídla. Uvědomujeme si, že čím lépe budeme žít a jíst, tím kvalitnější a delší bude náš život. Přitom se ale nechceme připravit o požitky.

Atmosféra

Chceme žít a cítit tep života. Zaměřme se více na sebe. Na své blízké, na své děti. A právě při návštěvě Mondieu by měli zákazníci zažít místo, kde čas plyne jinak a kde si mohou užívat každý den, protože věříme, že to stojí za to. A přestože je každé Mondieu autentické, myšlenku času převádíme i do designu.

V souladu s přírodou

Ekologické postupy jsou samozřejmou součástí filozofie a praxe Mondieu. Optimalizujeme intenzitu přípravy jídel a nápojů, eliminujeme odpad a většinu výroby směřujeme do centrální kuchyně. Dalším pozitivním krokem je přechod z plastových věrnostních karet na aplikaci Mondieu, resp. na platfotm inetrra, která nahradila papírové doklady.

Inovace

Neustálými inovacemi zlepšujeme a zefektivňujeme systém provozování bister, což vede ke spokojeným zákazníkům, sehranému týmu a prosperujícím obchodním partnerům. Od produktových, technických, personálních či komunikačních zlepšení až po vylepšení image a chuti. Hlavními pilíři inovací jsou mezinárodní věrnostní aplikace, platforma pro školení zaměstnanců a program podpory franšíz.